Samo jedno kolo dijeli Borac od titule: "Osicama" protiv Katarine odgovara i bod!

Banjalučanke su veoma blizu

rukomet liga bih žene borac izviđač 34 15 Izvor: ŽRK Borac/promo

Još jedno kolo dijeli rukometašice Borca od osvajanja titule – prve u istoriji kluba od 2012. godine!

"Osice" su ovog vikenda u dvorani Borik, u meču 21. runde, pregazile Izviđač rezultatom 34:15 i u posljednjem kolu, u mostarskom duelu protiv Katarine, dovoljan im je i bod, obzirom da je ekipa Hadžića slobodna, da proslave povratak titule u grad na Vrbasu!

Od početka, pa do kraja meča, na parketu Borika samo se postavljalo pitanje konačne razlike u korist Banjalučanki.

Bilo je 8:1 polovinom prvog dijela, zatim 17:8 na ulasku u drugo poluvrijeme, a onda i 26:10 u 43. minutu.

Na kraju, semafor u Boriku je pokazivao 34:15 za izabranice Radeta Unčanina, koje je do pobjede predvodila maestralna Anđela Stojanović sa čak 14 golova.