• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Novak oduševio još jednog klinca - "japanskog Đokovića": Kažu da je loš momak, a on dokazuje da je car! (VIDEO)

 Nebojša Šatara
Autor Nebojša Šatara

Novak Đoković obradovao je japanskog tenisera Kođira čestitkom za šesti rođendan.

Znaju zapadni mediji često za Novaka Đokovića da kažu da je "loš momak", ali zaboravljaju da uvijek i za svakoga nađe vremena!

Obradovao je poklonom jednog dječaka poslije Rolan Garosa, potom i djevojčicu na Vimbldonu, dok je mladom japanskom teniseru Kođiru Nosukeu, koji ga obožava, na divan način čestitao šesti rođendan i tako ga oduševio.

Njegov otac često na društvene mreže kači snimke sa treninga, na kojima se vidi da Kođiro dosta kopira iz Novakove igre, a sada mu je idol čestitao i rođendan!

"Srećan rođendan, Kođiro prijatelju! Izgledaš sjajno, pratim tvoj tenis i tvoj napredak, želim ti sve najbolje i nadam se da ću te vidjeti na Olimpijskim igrama!", kazao je Đoković koji je tako ispunio veliku želju malog Japanca.

U video-poruci Novaka Đokovića mnogi su vidjeli i potvrdu da će učestvovati na Olimpijskim igrama, ali je vrlo vjerovatno da je ona snimljena ranije, prije odluke o zabrani publike.


Pogledajte i kako Kođiro uči od Novaka...

(MONDO)

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC