Brate, šta ti gledaš! Ovo je sr**e! Kirjos ponovo pravio haos na terenu, svađao se sa sudijom: Koštalo me je seta

Nik Kirjos je ponovo pravio scene na terenu, sada je na udaru bio sudija u stolici

nik kirjos opet se svađao sa sudijom Izvor: Profimedia

Završio je Nik Kirjos učešće na turniru u Torontu. Ispao je već u prvom kolu.

Bolji od njega u Kanadi bio je Amerikanac Rejli Opelka - 4:6, 7:6 (7:4), 6:4.

Naravno, nije moglo to da prođe tek tako. Kontroverzni Australijanac je morao da bude u centru pažnje, po ko zna koji put.

Ovog puta je sporna situacija bila u taj-brejku drugog seta. Pri rezultatu 4:4 je Opelka fantastično odservirao, izašao je na mrežu odmah i rutinski dobio poen. Međutim, Kirjos je tvrdio da je taj poen trebalo da pripadne njemu, jer je Opelka nogom dokačio dno mreže prije smeča. Sudija nije tako mislio.

Opelka je dobio odlučujući gem i to tako što je Kirjos upisao duplu servis grešku, a potom je osvojio i treći set. U pauzi između ta dva seta se Nik raspravljao sa sudijom u stolici.

"Šta si gledao? Ja sam vidio da je nogom dotakao mrežu i ti se nisi oglasio. U šta drugo je trebalo da gledaš, brate? Ja vidim da mu noga kači mrežu iz moje pozicije i ti ćutiš. Ovo je šala, brate. Koštalo me je jeb***g seta. Ovo je sr**e", vikao je Kirjos na sudiju.

Taj izliv emocija mu nije pomogao u trećem setu, pošto je u sedmom gemu pretrpio brejk i potom izgubio meč.