Skandal - Nori namjerno pogodio Novaka lopticom: Đoković okrenuo leđa, Britanac kukavički opalio iz sve snage! (VIDEO)

Nevjerovatan i sramotan potez Kamerona Norija na meču sa Novakom Đokovićem!

kameron nori namjerno pogodio novaka đokovića lopticom Izvor: Twitter/printscreen/@JeuBlanc_off

Skandal na meču Novaka Đokovića i Kamerona Norija! Nakon što je srpski teniser osvojio prvi set rezultatom 6:3 i uzeo brejk u drugom setu Britanac je uspio da se vrati i da izjednači na 2:2, ali je tada napravio jako, jako ružan potez.

Novak Đoković je odbranio jedan udarac Norija na mreži, ali mu je bilo jasno da nema ništa od odbrane od Norijevog smeča. Okrenuo je leđa,  a onda ga je Nori iz sve snage pogodio lopticom!

Iako je Novak odustao od toga da brani ovaj poen i krenuo je polako ka osnovnoj liniji, Britanac koji je mogao da cilja bukvalno gdje god na terenu opalio je iz sve snage po loptici i udario je Novaka lopticom u nogu, malo iznad pete! Pogledajte:

Novak je bio šokiran i iznenađen ovim potezom svog rivala i okrenuo se ka njemu. Dugo ga je bijesno i začuđeno gledao, a onda se uputio nazad na osnovnu liniju. Đoković je izgubio i naredni gem, ali je uspio da se smiri, vrati svoj fokus i nastavilo je da se igra gem za gem u nastavku.

Dobro se sjećamo kako je Đoković izbačen sa US Opena kada je pogodio linijskog sudiju lopticom, a sada Nori nije dobio ni opomenu.