• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Partizan saznao šta ga čeka u Evrokupu: Poslije otkazivanja meča sa AEK-om ovo je potencijalni novi rival

Rukometni klub Partizan će igrati sa Izviđačem iz Ljubuškog u polufinalu Evrokupa. Naravno ako EHF odluči da ih pusti tamo.

 Partizan ako dobije meč službenim rezultatom igra protiv Izviđača Izvor: VM/© MN press, all rights reserved

Rukometaši Partizana ne znaju šta će biti sa njihovom sezonom ui Evropi, ali znaju šta će se desiti ako EHF odluči da ih pusti u polufinale. Moraće da idu u Ljubuški na megdan Izviđaču, šampionu Bosne i Hercegovine!

Nakon što su u prvom meču četvrfinala Evrokupa crno-bijeli izgubili 27:22 u jako ružnoj atmoseri gdje su navijači AEK-a pljuvali, vukli za dres i polivali pivom igrače Partizana, meč na Banjici nije odigran. Nakon što su na zagrijavanju na teren uletjela pirotehnička sredstva igrači AEK-a su se povukli i nisu htjeli da se vrate.

Ostali mečevi četfrfinala su odigrani, a rival Partizanu u polufinalu će biti Izviđač koji je nakon poraza na Islandu 30:27 (15:12) od Haukar sada pobijedio nordijski tim 33:26 (13:8). U drugim mečevima Runar je prošao Olimpijakos pobjedom 33:23 nakon poraza 37:31 u prvom meču, dok je Alkaloid iz Skoplja otišao dalje pobjedom nad Baja Mareom iz Rumunije 32:25 nakon remija 31:31 u prvom meču.

Šta kažu iz Partizana?

"Gosti su rekli da ni pod kojim uslovima neće da igraju, jer se plaše za svoju bezbhednost. Mi smo im garantovali da će sve biti u redu, ali mislim da su došli sa ciljem da uopšte ne igraju utakmicu, da su znali da će ih ovdje sačekati paklena atmosfera, jer su i oni nama pripredili pakao. Delegat će slati svoj izvještaj, kao i mi klubovi i nakon toga će EHF donijeti odluku ko prolazi dalje. Nisam očekivao ovakvu reakciju poslije svega što smo mi doživeli u Atini. Naši igrači su bili i pljuvani i polivani pivom, dok smo mi iz uprave morali da se sklonimo sa tribina i stanemo iza policije. Za razliku od AEK-a, koji kao domaćin nije imao redare niti dovoljno policije, mi smo dali sve od sebe da garantujemo bezbjednost svih na terenu. Oni su sve evropske utakmice odigrali kod kuće i ovo im je prvo gostovanje. Nisu mogli nigdje da dožive atmosferu koja ih je ovdje sačekala, prepali su se i odlučili da ne igraju", rekao je predsjednik RK Partizan Miljan Žugić.

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC