Sloboda "razbila" Slogu iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja za četvrtu pobjedu!

Rukometaši Slobode su u tuzlanskom "Mejdanu" deklasirali Slogu iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja rezultatom 31:24 (18:11) u posljednjoj utakmici osmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tuzlaci su uknjižili četvrtu pobjedu ove sezone!

Od samog starta susreta u "Mejdanu" Sloboda je diktirala ritam i podizala prednost što je rezultiralo sa velikih sedam golova prednosti poslije prvih 30 minuta (18:11).

U nastavku je viđena ista slika na terena, a s obzirom da su gostujući golmani ukupno upisali samo pet odbrana, bilo je jasno da Sloga ne može izbjeći poraz.

Emir Suhonjić sa sedam i Arnad Hamzić sa pogotkom manje bili su najzaslužniji za pobjedu Slobode, dok je kod ekipe iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja najefikasniji bio dvojac Ajdin Demirović i Goran Biljaka, koji su upisali sedam, odnosno, šest golova.