Pogledajte šta je besni Novak rekao sudiji: Sada si poznat, svaka čast!

Uzbudljivo je bilo u finišu drugog seta...

Finale-Novak-Djokovic-glavni-sudija-svadja-Australijan-Open-2020-VIDEO Izvor: Guliver, Hannah Peters/Getty Images AsiaPac

Novak Đoković je besan!

Imali smo često priliku da vidimo srpskog tenisera ljutitog, na sebe, na publiku, pa čak i na sudiju, ali ovoga puta smo videli nešto što ranije nismo.

Sve se odigralo u finišu drugog seta, kada je Đoković ostao bez gema na svoj servis i pružio priliku Dominiku Timu da osvoji taj set i izjednači na 1:1.

Đoković je produžio svoju pauzu između dva poena preko dozvoljenih 25 sekundi, zbog čega je od glavnog sudije Damijena Dansoe dobio opomenu.

Novaku se to nije dopalo, ali je samo nastavio da se priprema za servis. Par poena kasnije, sat za odbrojavanje je ponovo stigao do nule pre nego što je Srbin servirao, pa je francuski sudija izdao i drugu opomenu, automatski oduzevši prvi servis Đokoviću.

A to se desilo baš na brejk loptu Austrijanca!

U odsudnom trenutku, Đoković je samo odservirao drugi servis, ali je Tim lako došao do brejka, potom i do seta za 1:1.

Nakon svega toga, Đoković je kod promene strana igrača potapšao Dansou po patikama i ironično mu pokazao palac kao znak za odlično obavljen posao, da bi u pauzi između dva seta bio ljutit.

"Odličan posao! Odličan posao obavljaš! Napravio si od sebe zvezdu", besno je govorio Đoković sudiji iz Francuske.