Težak udarac za Barsu, Fati povredio koleno: Tinejdžerskoj senzaciji sledi pauza, klub zakopčan do grla

Ne zna se koliko će levo krilo pauzirati

ansu-fati-povreda-koleno-barselona-pauza-primera-spanija-fudbal-liga-sampiona-najnovije-vesti. Izvor: Tanjug, Joan Monfort/AP

Kakav šok za Barselonu! Tinejdžerska senzacija Ansu Fati povredio je meniskus kolena i sada ga čeka pauza!

Klub nije objavio koliko će pauzirati, ali je potvrdio da se 18-godišnjak povredio u meču sa Betisom na Nou Kampu.

Fati je u subotu počeo meč umesto Lionela Mesija, ali je odigrao samo prvo poluvreme, u kome je Barselona imala mnogo problema sa Betisom. Prvih 45 minuta završeno je 1:1, uz promašen penal domaćina.

U drugom poluvremenu je ušao Mesi, dao je dva gola, asistirao kod jednog i stvorio još jedan za pobedu od 5:2, a Barsa je slavila posle duže od mesec dana.

Rekosmo, ne zna se koliko će pauzirati, ali trener Ronald Kuman pokušao je da ublaži ozbiljnost povrede, rekavši da je tinejdžer izašao ranije iz predostrožnosti.

Sada sledi reprezentativna pauza, Fati najverovatnije neće igrati za Španiju, tako da će imati vremena da se odmori.

Barselona sledeću utakmicu igra 21. novembra, kada gostuje Atletiko Madridu. To će biti i prvi susret Luisa Suareza sa svojim bivšim klubom, ali to je neka druga priča.