Bane nemoćan protiv Luke: Udarac u međunožje najavio "petardu" Palasa!

Rezultat kakav je malo ko očekivao...

Bane nemoćan protiv Luke: Udarac u međunožje najavio "petardu" Palasa! Izvor: Tanjug/AP/Rui Vieira

"Petarda" u prvom nedeljnom meču 11. kola Premijer lige. Kristal Palas je prosto razbio Vest Bromvič u gostima 5:1 (1:1), a svemu je "kumovao" crveni karton koji je igrač domaćih Mateus Pereira dobio već u 34. minutu.

Brazilac je u padu nogom u međunožje udario Patrika van Anholta, to je naravno primijećeno u VAR sobi, pa je poslije toga Bilićev tim krenuo ka debaklu...

"Orlovi" su poveli u 8. minutu autogolom Furlonga, izjednačio je Galager poslije pola sata, dok smo u nastavku vidjeli još četiri gola u mreži Džonstona, a nije pomoglo ni što je u odbrani imao veterana kakav je Branislav Ivanović.

Po dva gola dali su Zaha (55' i 68') i Benteke (59' i 82'), pa se tako tim koji kao kapiten predvodi Luka Milivojević radovao pobjedi.

To je prva poslije dva kola i sada su skočili na 11. mjesto, dok je VBA ostao u opasnoj zoni.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.