Srbin "probušio" golmana sa 25 metara: Bivši igrač Zvezde postigao prvi gol u sezoni (VIDEO)

Lepo je otvorio 2021. godinu.

uros-racic-gol-valensija-jeklano-4-1-kup-kralja-25-metara-probusio-golmana Izvor: Streamable.com/Printscreen

Kup kralja ume da donese iznenađenja, videli smo to prethodnih dana ispadanjem Atletiko Madrida, ali valensija tako nešto nije dozvolila.

Plasman u 1/16 finala nacionalnog kupa obezbedili su protiv niželigaša uz pomoć Uroša Račića!

Srpski internacionalac je učestvovao u trijumfu Valensije nad Jeklanom 4:1, pa su "slepi miševi" bez ikakvih problema preskočili prvu prepreku u takmičenju.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je već u 9. minutu meča duplirao prednost Valensije pogotkom sa oko 25 metara.

Račić je udarcem sa distance postavio rezultat na 2:0 i to tako što je praktično "probušio" golmana Jeklana.

Prethodno je Kang-In Li doneo prednost Valensiji, a Sobrino je do poluvremena povisio na 3:0. U nastavku meča su oba tima postigla po jedan gol, pa se pitanje pobednika nije dovodilo u pitanje.