Da li je Srbija dobila novog selektora? Milojević nije ispunio ultimatum Saudijaca, ali jeste "uslov" FSS

Lider šampionata nije pao, čeka se sudbina srpskog trenera

vladan-milojevic-selektor-reprezentacija-al-ahli-poraz Izvor: MN PRESS

Vladan Milojević nije ispunio navodni ultimatum, pošto njegov Al Ahli nije uspio da pobijedi lidera prvenstva Al-Hilal. Al Ahli je imao penal, ali ga Omar Al Soma nije iskoristio, a u meču je bilo čak osam minuta nadoknade, ali ne i gola.

Milojevićev tim je poslije dva poraza zabilježio i remi. Saudijski mediji pisali su navodno da tim mora da pobijedi inače će Srbin dobiti otkaz!

Ako se to desi, postoje neki navodi da će Milojević u tom slučaju preuzeti reprezentaciju Srbije.

Eventualnom pobjedom bi Milojevićev tim došao na diobu prvog mjesta, ali se to nije desilo.

A nije moralo da bude tako. U 9. minutu je dosuđen penal koji je cijelom meču mogao da da drugi ton, ali gola nije bilo.

Al Hilal je poslije preuzeo kontrolu i posjed, a Milojevićev tim je igrao na kontranapade, ali osim posjeda 72:28 odsto u korist gostiju, sve ostalo je bilo ujednačeno.

Milojeviću se klupa "zaljuljala" poslije dva neprijatna poraza, 3:0 i 3:1, tako da sada zaostaje i dalje tri boda za liderom i šampionom Al Hilalom, kome je ovo bio četvrti uzastopni remi.

Navijači na internetu vide ovaj remi kao poraz, neki krive i Milojevića, ali većina "udara" po Somi, navodeći da on igra u timu "samo zato što je musliman", kao i napadu uopšte.

Vidjećemo kakav će biti dalji razvoj situacije.