Primio pet od Partizana pa nasmijao Srbiju: Nismo mogli da se spremimo, kod nas je snijeg!

Tim iz Čajetine imao velikih organizacionih problema pred gostovanje Partizanu.

Partizan Zlatibor trener Zlatibora kod nas je snijeg Izvor: MN PRESS

Ekipa Partizana u posljednjem meču 27. kola Superlige nije imala većih problema protiv Zlatibora. Tri gola do poluvremena, još dva u nastavku meča i ubjedljiva pobjeda (5:1)!

Zlatibor je pokazao zube jednim od najčudnijih golova u sezoni, kada je Nenad Sević savladao Vladimira Stojkovića centaršutem, ali to je bilo sve. Igrači Ljubomira Ristovskog nisu mogli da donesu rezultatsku neizvesnost ovom meču. I imaju opravdanje za to.

Kako je nakon meča istakao, posljednjih nekoliko dana nisu mogli normalno da treniraju.

Trener Zlatibora Ljubomir Ristovski imao je velikih problema pred ovaj meč. Nisu u pitanju povrede, suspenzije ili nešto slično, već sneg na planini.

''Nismo očekivali ovako nešto, ovo je najslabija partija otkad sam trener Zlatibora. Mislim da su moji momci mnogo golova poklonili. Poslije 3:0 smo jedva čekali da se završi ova utakmica. Kod nas na Zlatiboru je mnogo snijega i trenirali smo u hali ovih nedjelju dana, a dok smo se navikli na teren bilo je 3:0'', zaključio je trener tima iz Čajetine.

Njegov kolega Aleksandar Stanojević nije bio impresioniran terenom, ali je zadovoljan igrom svog tima!

''Naravno zadovoljan sam. Mislim da smo dobro igrali, ali ovaj teren je bio težak za igru, sa mnogo vode. Super je bilo'', rekao je iskusni strateg.

Na konstataciju novinarke Arenasport da se ne raduje pretjerano golovima, imao je spreman odgovor.

''Ja se radujem prvom i drugom golu. Nisam navikao na pet golova! Svakog respektujemo, idemo na maksimum u svakoj utakmici'', zaključio je čovjek čija ekipa ima najduži niz pobjeda u Evropi, čak 16!