Poznat je raspored odlučujućeg kruga: Borac na startu čeka Kakanjce, Krupa će na Koševo, a Radnik gostuje Veležu! | MONDOBA

  • Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

Poznat je raspored odlučujućeg kruga: Borac na startu čeka Kakanjce, Krupa će na Koševo, a Radnik gostuje Veležu!

Autor Dragan Šutvić
Autor Dragan Šutvić

Poslije utakmice Borca i Radnika, znamo raspored do kraja bh. šampionata!

Izvor: MONDO/Vedran Ševčuk

Okršajem Borca i Radnika (2:0) na banjalučkom Gradskom stadionu večeras je završeno 22. kolo m:tel Premijer lige BiH, posljednje prije starta trećeg, odlučujućeg kruga prvenstva.

Posljednja faza elitnog ranga bh. fudbala startuje predstojećeg vikenda, a pozicije koje su klubovi zauzeli poslije 22 runde predstavljaju njihove takmičarske brojeve.

Možda će vas zanimati

Borac, kojem je cilj evropska scena, nakon trijumfa nad Bijeljincima zauzeo je četvrto mjesto, pa će u prvoj rundi trećeg kruga dočekati devetoplasirani tim, a to je Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Preostala dva kluba iz Republike Srpske, koja se bore za opstanak, biće na gostovanjima u prvoj rundi.

Krupa će kao posljednjeplasirana gostovati lideru, Sarajevu, dok će Radnik, koji je na desetom mjestu, u goste Veležu.

23. kolo (20. i 21. mart)

Sarajevo - Krupa
Široki Brijeg - Olimpik
Velež - Radnik
Borac - Mladost
Zrinjski - Sloboda
Željezničar - Tuzla siti

24. kolo (3. i 4. april)

Krupa - Tuzla siti
Sloboda - Željezničar
Mladost - Zrinjski
Radnik - Borac
Olimpik - Velež
Sarajevo - Široki Brijeg

25. kolo (10. i 11. april)

Široki Brijeg - Krupa
Velež - Sarajevo
Borac - Olimpik
Zrinjski - Radnik
Željezničar - Mladost
Tuzla siti - Sloboda

26. kolo (17. i 18. april)

Krupa - Sloboda
Mladost - Tuzla siti
Radnik - Željezničar
Olimpik - Zrinjski
Sarajevo - Borac
Široki Brijeg - Velež

27. kolo (24. i 25. april)

Velež - Krupa
Borac - Široki Brijeg
Zrinjski - Sarajevo
Željezničar - Olimpik
Tuzla siti - Radnik
Sloboda – Mladost

28. kolo (1. i 2. maj)

Krupa - Mladost
Radnik - Sloboda
Olimpik - Tuzla siti
Sarajevo - Željezničar
Široki Brijeg - Zrinjski
Velež - Borac

29. kolo (8. i 9. maj)

Borac - Krupa
Zrinjski - Velež
Željezničar - Široki Brijeg
Tuzla siti - Sarajevo
Sloboda - Olimpik
Mladost - Radnik

30. kolo (12. maj)

Krupa - Radnik
Olimpik - Mladost
Sarajevo - Sloboda
Široki Brijeg - Tuzla siti
Velež - Željezničar
Borac - Zrinjski

31. kolo (16. maj)

Zrinjski - Krupa
Željezničar - Borac
Tuzla siti - Velež
Sloboda - Široki Brijeg
Mladost - Sarajevo
Radnik - Olimpik

32. kolo (23. maj)

Krupa - Olimpik
Sarajevo - Radnik
Široki Brijeg - Mladost
Velež - Sloboda
Borac - Tuzla siti
Zrinjski – Željezničar

33. kolo (30. maj)

Željezničar - Krupa
Tuzla siti - Zrinjski
Sloboda - Borac
Mladost - Velež
Radnik - Široki Brijeg
Olimpik - Sarajevo

Standings provided by SofaScore LiveScore

Komentari 0

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC