Kakva majstorija Andrije Živkovića: Doneo finale u 96. minutu - ovo mogu samo fudbalski umetnici! (VIDEO)

Nekadašnji fudbaler Partizana spektakularno zatresao mrežu.

andrija-zivkovic-paok-gol-finale-kupa-grcka-majstorija Izvor: Twitter/alainb_/printscreen

Igrao se 96. minut meča u polufinalu grčkog kupa kada je Andrija Živković još jednom pokazao kakav je fudbalski majstor. Brzonogi Nišlija ovog puta nije nizao igrao pored aut linije i pokazivao im da je brži od njih, gol je postigao sa distance.

Bio je to prelep lob udarac koji je PAOK-u doneo pobedu nad AEK-om, a samim tim i plasman u finale grčkog kupa.

Pre nego što je Srbin pogodio rezultat je bio 1:1, a njegov pogodak srušio je AEK-ove nade da bi mogli u finale.

Živković je bio na preko 30 metara udaljenosti od gola kada je dobio loptu, video je da je protivnički golmana na penalu i odlučio da proba. Njegov maestralni udarac otvorenim stopalom leve noge završio je u mreži i to tako što je lopta tapnula tek kad je prešla liniju.

Golman Cintotas bio je potpuno nemoćan, što pokazuje i kadar sa kraja snimka.

Andrija Živković je odigrao svih 90 minuta na ovom susretu, dok je Nenad Krstičić u poraženom timu izašao iz igre nakon sat vremena fudbala.