HIT! Počeli meč sa desetoricom, 11. igrač ostao u svlačionici na online predavanju!

Autor Goran Arbutina

Kada je ušao u igru, bilo je već kasno – 0:3!

fk kavala počeli meč sa deset igrača jedan ostao u svlačionici na predavanju Izvor: Facebook/Xanthi FC

Ukoliko niste profesionalac ponekad je vrlo teško uskladiti fudbalske i lične obaveze, a potvrda toga dolazi iz Grčke.

Tamošnja Kavala, član druge grčke lige, muči se na startu sezone i upisala je tri poraza, a novi problemi stigli su na današnjoj utakmici protiv Ksantija.

Naime, ekipa Kavala je duel sa Ksantijem počela se desetoricom, dok je 11. igrač ostao u svlačionici iz pomalo bizarnog razloga.

Fudbaler domaćih Jorgos Teodoros Tahmacidis je još uvijek student i imao je online predavanje koje nije smio da propusti, pa je ostao u svlačionici da ga isprati.

Kada je ono završeno, Tahmacidis se odmah priključio saigračima, međutim, iako je na teren ušao u 20. minutu, bilo je već kasno!

Njegova ekipa gubila je 3:0, a do kraja poluvremena Ksanti je zabio još dva gola, pa je ovaj meč koji je počeo u 14 časova već odavno riješen.

Kavala je trenutno posljednjeplasirana ekipa grčke druge lige bez osvojenog boda, a ovo će im biti treći poraz u isto toliko mečeva uz očajnu gol-razliku. Sa rezultatom 0:5 na poluvremenu utakmice protiv Ksantija gol-razlika Kavale iznosi 0:15.