Kakav igrač! Ronaldo u 87. minutu pretrčao teren za 12 sekundi: Sprinta i povrijeđen, ispustio dušu zbog gola! (VIDEO)

Ovo je razlog zbog kog volimo Kristijana Ronalda.

kristijano ronaldo pretrčao teren za 12 sekundi  Izvor: Twitter/Primevideosport/Screenshot

Kristijano Ronaldo je prošle noći sa dva gola protiv Arsenala (3:2) donio veliku pobjedu Mančester junajtedu pred dolazak novog trenera Ralfa Rangnika, a istovremeno je ispisao istoriju fudbala.

Portugalski napadač je "probio" granicu od 800 golova u zvaničnim utakmicama i pokazao da ga glad za njima ne napušta ni sa punih 36 godina. I nisu to samo golovi, Ronaldo je želio da se pokaže pred Rangnikom, koji je sa tribina gledao meč, pa je i povrijeđen pokazao nevjerovatnu želju i volju.

Nakon jednog kornera za Arsenal u 87. minutu otvorila se mogućnost za kontru, a čim je to primijetio - Kristijano Ronaldo se dao u nevjerovatan sprint, nadajući se da će zatresti mrežu Ramsdejla za het-trik.

Britanski mediji pišu da je Ronaldo, koji je u tom trenutku bio lakše povrijeđen, uspio da pretrči čitav teren za manje od 12 sekundi. Podsjetimo, u toku je bila sama završnica utakmice, a njemu je 36 godina, međutim ni to mu nije smetalo da još jednom pokaže u kakvom je fizičkom stanju - savršenom.

Dobro je poznato da pazi na svoje tijelo, ali malo ko je očekivao da će i u poznim godinama tako trčati terenima Premijer lige, dok svi spekulišu da će ga Rangnik prebaciti na klupu jer ne pomaže u presingu.