Šok na startu, pa ubjedljiva pobjeda Partizana: Dinamo razbijen sa tri komada, pogađali talenti crno-bijelih!

Autor Haris Krhalić

Crno-bijeli protiv gruzijske ekipe završavaju pripreme u Turskoj.

Partizan bolji od Dinama Batumi Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana se nalaze na samom kraju priprema za nastavak sezone i vrijeme je za generalnu probu. Crno-bijele narednog vikenda očekuje prvi meč u Superligi u 2022. protiv Radničkog, a generalnu probu pred nastavak prvenstva je bio uspješan po tim Aleksandar Stanojević.

PARTIZAN - DINAMO BATUMI 3:1
/Terzić 37, Gomeš 45, Milovanović 84 - Mamučašvili 5/

Partizan je do sada odigrao tri prijateljska susreta na pripremama u Turskoj. Pobijedili su makedonski Tikveš 2:1, ali su izgubili 0:1 od turskog Bašakšehira i 1:2 od Dinama iz Moskve.

Sada su upisali pobjedu i to u generalnoj probi!

TOK MEČA:

16.44 - Kraj utakmice, Partizan je pobijedio 3:1

16.37 - Marko Milovanović, 3:1 za Partizan! Iskoristio je grešku Dinamo Batumija, a mladom napadaču ne treba mnogo da postigne gol u 84. minutu!

16.15 - Ponovo je Rikardo Gomeš u šansi, ali golman Alavidze ima sreće i brani udarac.

15.59 - Počelo je drugo poluvreme.

15.44 - Kraj prvog poluvremena.

15.43 - Evo gola, 2:1 za Partizan! Ponovo je Natho asistent, a Rikardo Gomeš siguran!

15.35 - GOL! Partizan stiže do 1:1 poslije gola Nikole Terzića u 37. minutu! Slabijom desnom nogom matira golmana na dodavanje Natha.

15.21 - Nikola Terzić je u šansi, ali nije dobro zahvatio loptu! Prethodno je i Miloš Jojić imao dobar pokušaj sa distance.

15.05 - GOL! Dinamo Batumi vodi 1:0. Strijelac je Mamučašvili već u prvom ozbiljnijem napadu na meču.