Ovo se rijetko viđa: Igrač Venecije se u punom trku zabio u sudiju te zaradio povredu glave! (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

U toku je utakmica između Venecije i Napolija, a susret je obilježila nevjerovatna situacija iz 51. minute.

Ebuehi sudar sa sudijom Izvor: EPA-EFE/ALESSIO MARINI

Venecija je na svom terenu, u okviru 24. kola Serije A, dočekala ekipu Napolija te gosti trenutno vode sa 0:1 golom Osimena iz 59. minute.

Međutim, utakmicu je obilježila nevjerovatna situacija čiji su glavni akteri Tajron Ebuehi i glavni sudija na današnjem meču Maurisijo Maurani.

Naime, igrao se 51. minut kada se Tajron Ebuehi u punom trku zabio u sudiju te je tom prilikom zadobio povredu glave i utakmicu je nastavio sa zavojima na glavi.

Prekid je trajao nekoliko minuta te se u tom period pomoć ukazivala Ebuehiju, ali i Mauraniju, koji je bolje prošao u ovom "duelu".