Majstorija Rišaira Živkovića! Pogledajte golčinu sa priprema: Stao, pomjerio loptu, pa bum!

Preokret Crvene zvezde protiv Brava stigao je zahvaljujući njegovim golovima.

Gol-Risaira-Zivkovica-Zvezda-Bravo Izvor: YouTube/Screenshot/ArenaSportTV

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Bravo u prijateljskoj utakmici na stadionu "Stožice" u Ljubljani, pošto su protiv slovenačkog prvoligaša slavili nakon preokreta - 2:1.

Ipak, utakmicu crveno-bijelih obilježila je majstorija Rišaira Živkovića, koji je sjajnim pogotkom donio izjednačenje šampionu Srbije!

Zvezda je igrala dobro od samog starta utakmica, imala je nekoliko dobrih prilika u prvom dijelu igre, pa je utisak bio pozitivan čak i nakon što je Kramarič doveo Bravo u vođstvo nakon dobro izvedenog penala.

Ipak, u nastavku meča, kada je Dejan Stanković bio isključen zbog verbalnog sukoba sa sudijom, a crveno-bijeli napravili nekolicinu izmjena, pokazao se Rišairo Živković i to sa dva pogotka.

Momak srpsko-holandskih korijena je sredinom drugog poluvremena odlično reagovao kada je dobio višak vremena i prostora na ivici šesnaesterca rivala. Živković je riješio da "opali", a odlično je pogodio dalji ugao gola Brava.

Pogledajte njegovu majstoriju kojom je donio izjednačenje crveno-bijelima:

Gol Rišaira Živkovića
Izvor: YouTube/Arena sport

A evo kako je Dejan Stanković zaradio isključenje pred početak drugog poluvremena.