Srbin postigao još dva gola u SAD: Joveljić uživa u Los Anđelesu, pogledajte šta radi odbrani (VIDEO)

Srpski napadač Dejan Joveljić lijepo se uklopio u MLS.

sjajne partije dejana joveljića u mls  Izvor: Twitter/LAGalaxy/Screenshot

Srpski fudbaler Dejan Joveljić igra odlično u svojoj drugoj sezoni u MLS ligi i već je došao do osam pogodaka u dresu Los Anđelesa, što je četiri puta više nego što je postigao po dolasku iz Frankfurta u drugoj polovini 2021.

Joveljić je bio strijelac i prethodne noći, ali u porazu svog tima. Galaksi je na domaćem terenu izgubio od San Hozea (3:2), međutim odlična partija srpskog reprezentativca "natjerala" je i navijače da od trenera Venija traže da Joveljić počinje svaku utakmicu pošto evidentno doprinosi više nego drugi.

Galaksi je gubio 3:0 na poluvremenu, da bi Joveljić u 48. i 88. minutu uspio da napravi dramu, ne i da obraduje domaće navijače totalnim preokretom u Los Anđelesu.

Posebno je lijep bio njegov drugi pogodak na meču kada je Joveljić "izlomio" čuvare kao od šale i divno plasirao loptu.

Fino se snašao i kod prvog gola kada je sačekao da Kabral utrči u prostor i prevari igrače San Hozea, nakon čega mu je ostavio loptu i tu nije bilo problema za bivšeg igrača Crvene zvezde.

Pogledajte!

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!