Novi gol Sergeja - fantastične brojke reprezentativca Srbije! Pokrenuo Lacio za preokret!

Na utakmici Lige Evrope, srpski vezista je postigao izjednačujući gol za Lacio na susretu protiv danskog Midtjilanda, koji su Rimljani riješili u svoju koris nakon preokreta (3:1).

Sergej Milinković Savić fantastične brojke pobjeda Lacio - Midtjlinad Izvor: MAURIZIO BRAMBATTI/ANSA

Sergej Milinković Savić igra u fantastičnoj formi!

Reprezentativac Srbije je poništio vođstvo Danaca (Gustav Isaksen u 8. minutu) kada je sjajno reagovao na asistenciju Felipea Andersona u 36. minutu.

Inače Milinković Savić je direktno ili indirektno zaslužan za čak 12 golova nebesko-plavih iz Rima ove sezone, što je drugi najbolji rezultat od svih igrača u pet najboljih liga Evrope.

Samo belgijski fudbaler Kevin De Brujne je ostvario jedno "učešće" više u pogocima Mančester sitija.

Do kraja su Rimljani uspjeli da naprave potpuni preokret i pogotkom Pedra stignu do druge pobjede u grupi nakon koje su preuzeli lidersku poziciju na tabeli i možda napravili ključni korak ka plasmanu u nokaut fazu.

U posljednjem kolu, izabranici Mauricija Sarija će gostovati u Roterdamu ekipi Fejenorda.