Ronaldo se vratio - i odmah se obrukao! (VIDEO)

Nismo navikli od Kristijana Ronalda da ne koristi ovakve situacije. Postigao je gol protiv Šerifa, ali promašaj je veći utisak.

promašaj ronalda protiv šerifa  Izvor: Twitter/TotalMartens/Screenshot

Kristijano Ronaldo je "odradio" svoju kaznu zbog neposlušnosti i vratio se u prvi tim Mančester junajted, a trener Erik ten Hag mu je odmah namijenio mjesto startera. Poslao ga je na teren protiv Šerifa iz Tiraspolja i ostavio ga 90 minuta u igri, a Kristijano Ronaldo mu je vratio golom u 81. minutu kojim je potvrđena ubjedljiva pobjeda (3:0), čime će veliki pritisak biti skinut sa obojice pošto djeluje da su zakopali, ili su na putu da zakopaju ratne sekire.

Svi pogledi bili su upereni u Ronalda i Ten Haga, pratila se svaka njihova reakcija, govor tijela, međutim u potrazi za dramom i razrešenjem odnosa trenera i igrača, jedan veliki promašaj je "ukrao šou".

Sve se dogodilo u 27. minutu kada je Ronaldo mogao da donese rano vođstvo Junajtedu, međutim nije reagovao kao "stari Ronaldo". U akciji u kojoj je Junajted napravio višak na lijevoj strani, kada je Fernandeš samo spustio loptu glavom na peterac za Ronalda, portugalski napadač je "kasno upalio".

Nije bilo prepoznatljive eksplozivnosti i energije u njegovom čitanju igre, tako da je relativno kasno krenuo na loptu - i zbog toga šutirao pravo u golmana Šerifa koji će i unucima prepričavati kako je zaustavio Ronalda.

Pogledajte nevjerovatan promašaj najboljeg strijelca svih vremena, ujedno zbog toga je promašaj još nevjerovatniji.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!