Marko Lazetić zablistao u dresu Srbije: "Orlići" na pogon napadača Milana!

Sjajna partija Marka Lazetića kojom je Srbija došla do tri boda protiv Sjeverne Makedonije.

marko lazetić dao dva gola za srbiju protiv sjeverne makedonije  Izvor: MN PRESS

Omladinska reprezentacija Srbije savladala je danas vršnjake iz Sjeverne Makedonije 2:1 (1:1) na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a blistao je Marko Lazetić. Talentovani napadač Milana je sa dva gola srušio Makedonce i pokazao da je u odličnoj formi pošto je prethodno i u dresu mladog tima "rosonera" tresao mreže, dok je i selekcija Jovana Damjanovića imala i te kako koristi od njegovih igara.

Prvo je Lazetić "načeo" protivnika u 35. minutu iz jedanaesterca, i to panenkom, da bi zatim duplirao prednost "orlića" u 80. minutu nakon centaršuta sa desne strane Janka Jevremovića.

Ispostavilo se da su se poslije toga srpski fudbaleri opustili i Zenka je šest minuta do kraja zatresao mrežu Srbije, međutim već tada je bilo prekasno kako bi uspjeli da naprave iznenađenje. Sa ova tri boda na startu kvalifikacija, Srbija je napravila veliki korak ka narednoj fazi jer će se iz naše grupe dalje plasirati dva tima - konkurencija su još Norveška i San Marino, koji više nije tako naivan kao nekada.

Srbija za tri dana igra protiv San Marina, dok je posljednji susret zakazan za 23. novembar i meč sa Norveškom.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!