Ronaldo "PLESAO" po terenu - ČETIRI gola Portugalca! (VIDEO)

Sjajnu partiju prikazao je legendarni Portugalac u svom trećem duelu u dresu Al Nasra.

ronaldo postigao četiri gola za al nasr Izvor: Profimedia/Mohammed Saad / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM

Spektakularnu partiju prikazao je Kristijano Ronaldo u ubjedljivom trijumfu Al Nasra nad Al Vehdom!

Favorizovani Al Nasr trijumfovao je rezultatom 0:4 – a sva četiri gola bila su djelo Portugalca, koji je "plesao" po terenu i u svom trećem prvenstvenom meču za novi klub pokazao i dokazao klasu!

Goleadu je legendarni portugalski as počeo u 21. minutu što je bio njegov 500. ligaški gol, a pet minuta prije odlaska na odmor uspio je još jednom da zatrese mrežu domaćih, praktično nagovijestivši da je ovo njegovo veče.

Pogledajte prva dva gola:

Šest minuta igre u nastavku bilo mu je potrebno da postigne prvi het-trik u dresu Al Nasra. Treći gol postigao je sa bijele tačke, dok je konačnih 0:4 postavio deset minuta kasnije.

Pogledajte golove iz drugog poluvremena:

Nakon ovog trijumfa, Al Nasr se vratio na lidersku poziciju sa 37 bodova iz 16 mečeva. Isti broj bodova ima i drugoplasirani Al Šabab, uz meč više, ali i slabiju gol-razliku.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!