NAVIJAČI IZVIŽDALI MESIJA, A ONDA SE DESILA KATASTROFA PSŽ-A: Najskuplji tim svijeta se RASPAO, ne pobjeđuju ni u ligi!

Navijači Pari Sen Žermena izviždali su Mesija pred meč, a onda se njihov tim raspao na terenu.

Navijači PSŽ-a izviždali Lionela Mesija Izvor: Profimedia

Lionel Mesi osvojio je Svjetsko prvenstvo, a onda je morao da se vrati u PSŽ! Tamo ne cvjetaju ruže, ispao je skupocjeni francuski tim iz Lige šampiona, a sada je Lionel Mesi izviždan pred meč sa Renom! Argentinski fudbaler igra odlično za PSŽ, ali su navijači bijesni zbog izostanka rezultata u Ligi šampiona iskalili bijes tako što su više puta ove sezone bili neprijatni prema zvijezdama svog tima.

Iako je dio navijača dočekao Mesija aplauzima, dio je bio jako nezadovoljan i izrazio je protest jer smatraju da bi čovjek koji je Argentini donio svjetsku titulu mogao da donese i njihovom timu mnogo bolje rezultate. Ipak, ovo je bio samo početak muka za PSŽ.

Ren je iskoristio lošu atmosferu i lošu igru "svetaca" i u samom finišu prvog poluvremena vidjeli smo gol gostiju! Nekadašnji špic Viljareala Karl Toko Ekambi postigao je gol na isteku prvog poluvremena, a na 2:0 je povisio Kalimuendo u trećem minutu drugog dijela igre. Ipak, ovo ne dovodi u pitanje titulu u Francuskoj jer je PSŽ ubjedljivo prvi na tabeli.

Parižani imaju 66 bodova, što je devet više od drugoplasiranog Lensa, a deset više od velikog rivala Olimpika iz Marseja koji se nalazi na trećem mjestu. Monako ima 54 boda, dok su svi ostali daleko od bilo kakve šanse da budu u vrhu tabele. Pogledajte kako su navijači zviždali Mesiju:

Na ovom meču je bila prisutna i Kim Kardašijan, koja očigledno nije donijela sreću Parižanima.