• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

NESTALA MASKA: Viktor Osimen ostao bez zaštitnog znaka!

 Bojan Jakovljević
Autor Bojan Jakovljević

Tokom reprezentativne pauze i nastupa za selekciju Nigerije, napadač Napolija izgubio je masku koja je postala njegov zaštitni znak.

Sa svojom zaštitnom maskom za lice, Viktor Osimen postao je talična figura Napolija.

Napadač Napolitanaca počeo je nositi masku nakon sudara sa defanzivcem Intera Milanom Škrinjarom u novembru 2021. godine, kada je zadobio povredu lijeve strane lica i višestruke prelome jagodične kosti.

Nakon oporavka i povratka na teren u januaru 2022. godine, na svakoj utakmici nosio je zaštitnu masku, a postao je prepoznatljiv po slavlju poslije postignutih golova, kada ju je radosno skidao s lica.

Ipak, kako javlja "Kalčomerkato", tokom boravka u reprezentaciji Nigerije, koja je prethodnih dana igrala kvalifikacione mečeve za afričku Ligu nacija, izgubio je zaštitnu masku. Tek po povratku u Napulj shvatio je da je maska nestala, a s obzirom na to da će ortopedskom timu biti potrebno vrijeme da naprave novu, u predstojećem derbiju sa Milanom u nedjelju moraće da nosi neku drugu, stariju.

Osimenu je pomenuta maska donijela mnogo sreće. Na dobrom je putu da osvoji titulu sa Napolijem, ali i dođe do laskave titule "Kapokanonijere", odnosno da postane najbolji strijelac Serije A.

Do sada je u prvenstvu Italije postigao 21 gol, čak sedam više od drugoplasiranog Lautara Martineza iz Intera.

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC