Magija! Škorpion španskog majstora - akrobacija za pamćenje u Engleskoj! (VIDEO)

Pablo Fornals je doktor fudbala i to je sada ponovo dokazao. Gol "škorpionom" kakav će pamtiti cijeli život.

Pablo Fornals škorpion gol Vest Hem Izvor: ArenaSport 1 / printscreen

Kakve smo mečeve gledali u Premijer ligi! Prvo je Njukasl ponizio Totenhem u borbi za Ligu šampiona, a onda je Vest Hem razbio Bornmut 4:0 u borbi za opstanak. A na tom meču smo vidjeli gol sezone!

Pri rezultatu 3:0 poslije golova Majkla Antonija, Deklana Rajsa i Lukasa Pakete u prvom poluvremenu u 72. minutu španski vezista Pablo Fornals je postigao gol za konačnih 4:0. A gol je bio maestralan!

Nakon što je Bornmut izgubio loptu ona se našla na krilu kod Džareda Bouvena, a kada je Englez centrirao, niko nije očekivao ono što se zapravo desilo! Pablo Fornals je "škorpionom" uspio da postigne gol! Pogledajte kako:

Nakon pogotka vezista koji je prije Vest Hema igrao za Malagu i Viljareal nije mogao da zadrži emocije i zaplakao je! Saigrači su ga okružili, proslavili su gol koji je stavio tačku na ovaj meč, a on je uplakan nastavio utakmicu.

Vest Hem je ovom pobjedom došao do 13. mjesta na tabeli i prestigao je Bornmut i Vulvse. Sada imaju 34 boda na 31 odigranom meču, a od Evertona koji je prvi "ispod crte" imaju šest bodova više. U narednom kolu igraju sa Liverpulom i svaki bod na tom meču bi im praktično donio opstanak. Pogledajte opet ovu Fornalsovu majstoriju: