TSC - Partizan Superliga Srbije uživo prenos Arena sport

PARTIZAN JE OPET "PARNI VALJAK" - Sa ivice ambisa do igre za Ligu šampiona u Bačkoj Topoli

Partizan je savladao TSC u gostima i tako je došao u poziciju da ponovo bude u igri za mjesto u Ligi šampiona naredne sezone!

TSC - Partizan Superliga Srbije uživo prenos Arena sport Izvor: MN PRESS

Partizan ne odustaje od Lige šampiona! Sjajno je odigrala ekipa Igora Duljaja na gostovanju u Bačkoj Topoli i savladali su TSC u gostima 3:1 i poslije ovog meča se uključili u trku za drugo mjesto na tabeli. Na četiri kola do kraja Superlige Čukarički i TSC dijele drugo mjesto sa po 65 bodova, dok Partizan i Vojvodina imaju po 61 bod i vidjećemo veliku, veliku borbu za plasman u Evropu.

Na samom startu meča Rikardo je donio prednost svom timu u 12. minutu poslije velike greške odbrane TSC-a i asistencije Nemanje Jovića, ali samo sedam minuta kasnije Siniša Saničanin je pogriješio i dozvolio ekipi domaćina da izjednači.

Prvo je Luka Ilić sjajno šutirao iz slobodnog udarca, potom je lopta od stative otišla do Saše Jovanovića koji ju je poslao u mrežu Aleksandra Popovića. Do kraja prvog poluvremena vidjeli smo mnogo dobrih šansi, ali nijedan pogodak.

Već na startu drugog dijela igre Nemanja Jović je krunisao odličnu igru golom koji je donio prednost njegovoj ekipi i to u 47. minutu, a sve je bilo gotovo poslije kornera nakon koga je u 69. minutu Aleksandar Filipović dao gol za 3:1 i tako riješio ovaj meč.

Partizan do kraja prvenstva igra sa Novim Pazarom, Radničkom i Voždovcem kod kuće, kao i sa Vojvodinom u gostima, dok TSC prvo igra u četvrfinalu kupa sa Novim Pazarom, a zatim gostuje Radničkom i Novom Pazaru, a dočekuje Voždovac i Vojvodinu.

20:52

KRAJ! Pobjeda Partizana!

Na kraju je Partizan pobedio i tako se vratio u igru za mesot koje vodi u Ligu šampiona!

TSC - PARTZAN 1:3 (1:1)

20:49

90. minut: Još nekoliko minuta!

Pokazao je sudija još pet minuta nadoknade i toliko će TSC imati da nešto promeni u ovom meču. Svakako ne dovoljno!

20:30

69. minut; IDE PARTIZAN KA LŠ!

GOOOL! Pogodio je na kraju Filipović!

Kakav šut Filipovića! Legla mu je ova lopta na nogu, opalio je po njoj i mogao sve da reši, ali ipak se to nije desilo. Odbranio je Veljko Ilić i ostavio TSC u igri.

Ipak posle kornera je uspeo glavom da progura loptu u mrežu iza leđa Ilića i sada crno-beli imaju nadu da ipak mogu u Ligu šampiona!

20:27

66. minut: Skoro tuča!

Velika gužva na terenu, ali na kraju su se strasti smirile! Stanojev i Urošević su se sukobili, Belić je takođe bio tu, ali na kraju su se strasti srećom smirile.

20:23

58. minut: Velika šansa!

Sjajne dve šanse za TSC! Prvo je Vujačić izblokirao Ratkova, a zatim je Popovič uspeo da skine udarac Đakovca!

20:08

47. minut: GOOOOL! 2:1 za Partizan!

Nemanja Jović je zatresao mrežu i krunisao svoju odličnu partiju!

Rikardo je sa strane poslao loptu u sredinu do Natha, on je odlično šutirao, a Veljko Ilić mu je odbio loptu. Naleteo je na nju Jović i pospremio je u mrežu!

20:07

DRUGO POLUVRIJEME!

Počelo je drugo poluvreme, a deluje da će ovde tek da "pršti"! Oba tima spremna da trče, napadaju, da se bore za Ligu šampiona!

19:51

POLUVRIJEME!

Jako, jako dobar fudbal! Videli smo dva gola, ali moglo ih je biti i mnogo više! Oba tima su napadala, imala dobru tranziciju, bilo je odličnih šuteva, majstorskih driblinga i to je ono što se očekuje od timova koji hoće da se takmiče u Ligi šampiona!

19:49

43. minut: GOOOL! Ali.. Ipak ne!

Bio je Rikardo u ofsajdu!

Postigao je pogodak, ali za milimetar! Napadač Partizana je samo ramenom prešao zamišljenu ofsajd liniju.

19:43

39. minut: Zastavica je dole!

Pogodio je Rikardo prečku, a iako je delovalo da je u ofsajdu nije bilo nedozvoljene pozicije! Ipak domaćina je spasio okvir gola!

19:37

33. minut: Kako ovo nije gol?

Opet je pogrešio Siniša Saničanin, a zatim su pokušavali prvo Luka Ilić pa i Saša Jovanović, ali nisu pogodili gol. Velika, velika šansa za domaćina.

19:30

27. minut: Zamalo preokret!

Saša Jovanović je izbacio Vujačića iz igre, a Ratkov to nije iskoristio i nije dao gol! Partizan je u velikim problemima.

19:22

20. minut: 1:1 GOOL!

Saša Jovanović za 1:1! Pa ovo smo hteli da gledamo, ovo je fudbal za Ligu šampiona!

Siniša Saničanin je nepotrebno napravio faul, zatim je Luka Ilić sjajno izveo slobodan udarac, pogodio stativu, ali nije htela lopta u gol. Ipak, stigla je do Saše Jovanovića koji je zakucao u mrežu.

19:22

19. minut: Saničanin griješi

Siniša Saničanin je izleteo gde ne treba, a onda morao da ruši napadača TSC-a i dobio je žuti karton. Da nije bilo igrača iza njega mogao je da dobije i crveni karton.

19:19

15. minut: Jović baš, baš opasan!

Nemanja Jović sjajan na startu! Sada je sjajno prihvatio loptu i šutirao, ali nije savladao golmana TSC-a. Možda je bilo bolje da pruži loptu na desnu stranu Dijabateu.

Samo dva minuta kasnije videli smo novu šansu za Jovića, ali opet nije dao gol!

19:14

12. minut: GOOOL! Partizan hoće u Ligu šampiona!

Rikardo Gomeš za vođstvo Partizana!

Izgubio je Stojić loptu na dvadesetak metara od svog gola, potom je odlično dodao loptu Jović do Rikarda, koji je sa ivice šesnaesterca savladao Ilića!

Ovaj gol daje nadu Partizanu da može u Ligu šampiona!

19:05

Tu je poznato lice!

Gordan Petrić je na tribinama stadiona u Bačkoj Topoli!

19:03

1. minut: Počelo je!

Timovi su krenuli, prvi napad ima TSC i probao je da prođe preko krila, ali nije bulo prolaza. Biće ovo dobar meč!

18:15

A evo i sastava Partizana

PARTIZAN (4—2-3-1): Popović – Filipović, Vujačić, Saničanin, Urošević – Kolorado, Belić – Dijabate, Natho, Jović – Rikardo.

18:00

Evo kako stoji domaćin

TSC (3-4-1-2): V. Ilić – Antonić, Ćalušić, Cvetinović – Stanojev, Stojić, Đakovac, Petrović – L. Ilić – Jovanović, Ratkov.

17:15

Kakvo je stanje na tabeli?

Čukarički koji je već odigrao svoj meč ovog kola ima 65 bodova. TSC je na istom broju od 65 bodova, sledi Vojvodina ima 61 bod, a Partizan 58.

Pobeda Partizana bi "zakuvala" mnogo toga, a pobeda TSC-a bi možda i rešila pitanje toga ko ide u Ligu šampiona!

17:00

Čekamo meč!

Od 19 časova u Bačkoj Topoli fudbaleri Partizana i TSC-a igraće derbi meč ovog kola plejofa. Nakon što je Crvena zvezda pobedila Čukarički u meču u nedelju sada se obe ekipe nadaju dobrom rezultatu koji bi ih približio drugom mestu na tabeli!