TEŽAK UDARAC ZA KRSTAJIĆA, SAMO BOD PRED MEČ SA SRBIJOM! Bugarima ne pomaže ni igrač više, a stižu Piksijevi "orlovi"

Mladen Krstajić je sa Bugarskom odigrao neriješeno protiv Litvanije pred meč sa Srbijom.

Litvanija Bugarska kvalifikacije za Evropsko prvenstvo Izvor: Profimedia/Trenka Attila

Bugarska je osvojila samo bod pred meč sa Srbijom. U Litvaniji su protiv istoimene reprezentacije remizirali - 1:1 (1:1). Imaće Mladen Krstajić i njegovi izabranici za čim da žale, pošto su imali prednost igrača više od 17. minuta, ali im ni to nije pomoglo. Na kraju su osvojili samo jedan poen i poslije tri kola su pretposljednji na tabeli sa samo jednim bodom, pošto imaju i dva poraza.

Litvanci su poveli u 15. minutu golom Edvinasa Girdvainisa, ali su u 17. ostali sa igračem manje. Bivši igrač Voždovca Justas Lasickas dobio je direktan crveni karton. Bugarska je to brzo iskoristila i u 27. minutu izjednačila preko Marina Petkova. Napadali su gosti u nastavku, imali veći posjed lopte i čak 14 pokušaja ka golu, nisu postigli pogodak.

Srbija dolazi u Razgrad i tamo će 20. juna igrati protiv Bugarske, a tamošnji mediji pišu da se Krstajiću "drma klupa" i da bi mogao da dobije otkaz i prije nego što dođe do meča sa "orlovima" Dragana Stojkovića Piksija.