PREDRIBLAO STAMENIĆA I "ODAPEO" STRIJELU! Kakva majstorija napadača Čukaričkog (VIDEO)

Pogledajte kako je Adetunđi postigao gol za drugo vođstvo Čukaričkog protiv Crvene zvezde.

Adetunđi pogodak protiv Zvezde Izvor: TV Arena sport/screenshot

Crvena zvezda je gubila na poluvremenu na Banovom brdu, vratila se poslije katastrofalnog promašaja Šerifa Endiajea golom sa "kreča" Žan-Filipa Krasoa zbog kog su u Čukaričkom pobjesnili, ali ni to nije obeshrabrilo Čukarički. U jeku napada crveno-bijelih, Čukarički je poveo 2:1 opet u 75. minutu zahvaljujući majstoriji svog napadača Adetunđija!

Fudbaler iz Nigerije, kome je ovo bio debi za "brđane", prvo je izborio jedanaesterac u prvom poluvremenu za gol Marka Docića, da bi u nastavku na asistenciju kapitena kluba postigao i svoj prvenac. I to kakav! Dobio je loptu na 30 metara, počeo je da dribla svog čuvara Marka Stamenića, bacao ga je u jednu, pa u drugu stranu, da bi onda "odapeo strijelu" koja je munjevitom brzinom završila iza leđa Omrija Glazera.

Sve to je izraelski golman ispratio pogledom, dok Stamenić i Mijailović nisu uspjeli da uđu u blok Nigerijcu, tako da je uslijedilo i veliko slavlje domaćih navijača koji su predvođeni trenerom Igorom Matićem, ranije isključenim zbog prigovora arbitru Milošu Milanoviću, kome trenerska karijera sve do meča sa Zvezdom nije išla idealno.

Pogledajte gol Adetunđija, sigurno jedan od najljepših koje smo vidjeli ove sezone u Superligi: