Eksplozija u Pazaru, GOLČINA ADEMA LJAJIĆA! Bomba sa 25 metara!

Euforija na Gradskom stadionu u Pazaru. Adem Ljajić u prvoj utakmici postigao golčinu i oduševio navijače.

Adem Ljajić odmah postigao gol za Novi Pazar Izvor: TV Arena sport/screenshot

Adem Ljajić debitovao je za Novi Pazar golom protiv Napretka, za vođstvo 2:1 u 64. minutu. Pri rezultatu 1:1, a poslije samo nekoliko minuta na teren, bivši reprezentativac Srbije je u tri poteza pokazao kakav je majstor stigao u grad na Jošanici.

Prvim potezom je primio loptu, ujedno ju je i namjestio za šut, a onda je snažno gađao desnom i savladao golmana Kruševljana Vladimira Savića.

Ljajić (31) je ostvario svoju veliku želju da zaigra u klubu iz rodnog grada nakon čak 18 godina od odlaska iz Novog Pazara. On je završio omladinski staž u Partizanu, iz kojeg je 2010. otišao u Fiorentinu i potom je igrao i za Romu, Inter, Torino, Bešiktaš i Karagumruk, čiji je dres nosio prošle sezone.

U Pazaru je ovog septembra dočekan kao zvijezda, uz vatromet i poseban doček navijača. Oni su oduševljeno proslavili i ovaj njegov gol, koji je proslavio sa jednom osobom u publici, sa kojom se zagrlio kraj terena.