Radnik nastavio da diše za vratom Rudaru iz Prijedora! Bijeljinci do pobjede stigli u 95. minutu!

Fudbaleri bijeljinskog Radnika zabilježili su šestu pobjedu u Prvoj ligi Republike Srpske.

Radnik - Famos prva liga RS 9. kolo Izvor: Facebook/FK Radnik Bijeljina

Poslije promjene na kormilu Prijedorčana i nove debitantske pobjede Srđana Marjanovića, koji je naslijedio Bojana Krulja, bijeljinski Radnik je u nedjelju morao da odgovori trijumfom kako ne bi previše zaostao u šampionskoj trci.

I uspio je da stigne do vrijedne pobjede u petom minutu sudijske nadoknade poslije koje je smanjio bodovnu razliku na samo "minus dva" u odnosu na vodeći tim iz Prijedora.

RADNIK - FAMOS 2:1 (1:0)

Izabranici trenera Velibora Đurića odlično su počeli i već u 13. minutu stigli do prednosti iz jedanaesterca, koji je izborio Brazilac Kruz, a siguran sa bijele tačke bio je kapiten Aleksandar Vasić - 1:0.

Iako su domaći fudbaleri imali još nekoliko polušansi na odmor u poluvremenu se otišlo sa minimalnom prednošću Semberaca.

Međutim, u nastavku je Famos uspio da stigne do izjednačenja u 63. minutu kada je vezista ekipe iz Vojkovića Nikola Danilović pogodio domaću mrežu - 1:1.

Odolijevali su gosti duboko do sudijske nadoknade i činilo se da će kući odnijeti bod, kada se "ukazao" Andrija Janjić, koji je pogodio mrežu i osigurao vrijednu pobjedu Radniku - 2:1.