Železničar Pančevo Crvena zvezda uživo prenos livestream Superliga Srbije

Baharova Zvezda se (opet) mučila i nekako pobijedila! Ivanić i Mijatović sačuvali Izraelca u Pančevu

Nije Crvena zvezda briljirala u Pančevu, ali je na kraju golovima Mirka Ivanića i Jovana Mijatovića uspjela da pobijedi.

Železničar Pančevo Crvena zvezda uživo prenos livestream Superliga Srbije Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je na kraju pobijedila u Pančevu! Izabranici Baraka Bahara su još jednom odigrali jedno jako loše poluvreme i dozvolili su rivalu da povede. Ne samo da je Lazar Romanić, nekadašnji omladinac crveno-bijelih postigao gol za 1:0 već je do poluvremena moglo i da bude 2:0 preko Grgića.

Ipak ostalo je 1:0 na odmoru, a onda su igrači sa klupe Crvenoj zvezdi doneli preokret i pobjedu od 2:1!

Ušli su Mirko Ivanić i Jovan Mijatović i upravo su oni dali golove za pobjedu svog tima. Oba puta je do skora otpisani Gelor Kanga bio asistent, a nakon što je u 61. minutu Ivanić izjednačio mladi napadač Mijatović je u 76. postavio konačnih 2:1. Sada je Crvena zvezda i dalje na drugom mjestu na tabeli sa 34 boda, a Partizan koji ima jedan odigran meč manje je na prvom mjestu sa tri boda više.

Iako je došla pobjeda što je i najbitnije, još jednom nije Crvena zvezda oduševila igrom. Mijenjali su se igrači i formacije tokom meča, a na kraju je imao Železničar i nekoliko prilika za izjednačenje, ali je ostalo 2:1.

19:54

KRAJ! Pobeda Crvene zvezde

Domaćin je dugo imao prednost, ali su Mirko Ivanić i Jovan Mijatović koji su ušli sa klupe uspeli nekako da preokrenu i u Pančevu sačuvaju Baraka Bahara!

ŽELEZNIČAR - CRVENA ZVEZDA 1:2 (1:0)

19:52

91, minut: Bukari!

Izblokiran je u kontri i ovo je korner. Deluje da polako zatvara ovaj meč Zvezda.

19:50

88. minut: Opet šansa...

Dobar udarac iz udaljenosti Jovanovića, ali je lopta otišla pored gola.

19:42

Evo i Hvanga

Ulazi Korejanac da malo zatvori igru crveno-belih u poslednjih desetak minuta. Igru je napustio Lučić.

19:39

78. minut: ŠUŠNJAR!

Zamalo da ovo bude 2:2, nakon gola je Šušnjar sa peterca promašio loptu i tako omogućio Zoranu Popoviću da dođe do nje!

19:37

76. minut: GOL! 2:1 za Zvezdu

Jovan Mijatovič pogađa! Zvezdino dete spasava svoj tim i sada crveno-beli imaju gol prednosti!

19:35

74. minut: Bomba!

Kakav udarac Đorđevića u punom trku, aliu srećom po Zvezdu Popović to brani. Ostaje 1:1.

19:33

72. minut: Ivanić zamalo!

Videli smo dupli pas Bukarija i Mijatovića, Mirko Ivanić se ubacio iz drugog plana i šutirao, ali u spoljnu mrežu.

19:30

69. minut: Bukari!

Osman Bukari je sa ivice šesnaest metara šutirao, ali pravo u Živkovića! Stiskaju gosti...

19:28

67. minut: Novi napadi

Napada Crvena zvezda, sada je probao Jovan Mijatović, ali bez uspeha. I dalje drži taj bod u ruci Železničar.

19:24

63. minut: Au zamalo 2:1

Grgić se nameštao u kaznenom prostoru Zvezde, ali na kraju nije uspeo da savlada Popovića! Posle toga je Bukari istrčao kontru, ali bez učinka!

19:22

61. minut: GOL! 1:1

Mirko Ivanić daje nadu Crvenoj zvezdi! Čim je ušao preuzeo je konce igre crveno-belih i sada je na pola sata do kraja meča doneo gol koji vraća nadu da gosti mogu do sva tri boda.

19:22

59. minut: Napadi bez gola!

Prvo je šutirao Lazar Nikolić, pa Mirko Ivanić, ali oba puta malo pored gola. Napada Zvezda, ali nema ovde gola. Kanga ima žuti karton a u raspravi je sa sudijom meča, to je novi problem za crveno-bele.

19:16

55. minut: Evo Ivanića i Bukarija!

Mirko Ivanić i Osman Bukari ulaze na teren, a napolje će Aleksandar Katai i Kings Kangva.

19:12

52. minut: Nova šansa za Železničar!

Udarac Đorđevića sa distance, ali je lopta otišla preko gola.

19:12

50. minut: Žuti karton za Kangu!

S obzirom na temperament fudbalera iz Gabona ovo bi mogao da bude problem za crveno-bele.

19:08

46. minut: Mijatović odmah!

Jovan Mijatović odmah šutira na gol i preti, ali je lopta otišla preko gola.

Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

19:06

Odmah izmene!

Kao redovno ove sezone, Zvezda niej dobro igrala u prvom poluvremenu i zato je morao Barak Bahar da potegne za izmenama. Ušli su desni bek Luka Nikolić i napadač Jovan Mijatović, a izašli su Milan Rodić i Šerif Endijae.

To znači da će Nikolić levo,  a Mijatović u špic.

18:51

Ne izgleda ovo dobro za crveno-bele!

Još jedno loše poluvreme Crvene zvezde! Ponovo je Barak Bahar mnogo menjao i sa igračima i sastavom i sa formacijom i opet nije došao do dobitne kombinacije. Imala je incicijativu ekipa šampiona Srbije, ali ništa više od toga. Nije tu bilo velikih šansi, dok je Železničar sa druge strane bio mnogo konkretniji!

Prvo je nekadašnji omladinac crveno-belih Lazar Romanić u 15. minutu pogodio za 1:0, a onda je u 38. minutu Dario Grgić mogao da postigne gol i za 2:0! To se ije desilo, ima Zvezda ovde šansu da preokrene, ali ne izgleda ovo dobro.

Izvor: JAN WOITAS / AFP / Profimedia

18:49

POLUVREME! Železničar vodi 1:0

Nakon 45 minuta rezultat je 1:0 za domaćina i crveno-beli pod Barakom Baharom opet ne izgledaju dobro!

18:41

38. minut: Zamalo 2:0!

Grgić je prošao, u trku šutirao i da ova lopta nije otišla malo pored gola teško da bi to Zoran Popović uhvatio!

18:40

36. minut: Gužva, ali ništa više od toga

Vrelika gužva u 16 metara domaćina, svašta se tu izdešavalo, ali na kraju je golman Živković uhvatio ovu loptu!

18:38

32. minut. Probao je Olajinka., ali slabo...

Olajinka je prošao sa strane, predriblao nekoliko igrača, ali nije dobro centrirao. Prošla je lopta kroz šumu nogu i na kraju ništa čak ni od šanse.

18:30

27. minut: Katai zamalo!

Ostaje 1:0! Posle centaršuta Kange iz slobodnog udarca Aleksandar Katai je glavom probao sa pet metara, ali je bio neprecizan.

18:22

Ko je strelac gola?

Rođeni Kragujevčaninje kao mlad igrač došao u Crvenu zvezdu, ali nikada nije dobio šansu u prvom timu. Prosleđivao je na pozajmice OFK Beogradu i Borcu iz Čačka, a onda je otišao u grčku Lamiju. Tamo je proveo pet godina, odigrao 123 meča i sada se vratio u srpski fudbal i sa 25 godina igra za Železničar.

18:18

15. minut: GOL! VODI ŽELEZNIČAR 1:0!

Romanić pogađa na isteku 15. minuta! Uleteo je iz drugog plana nekadašnji omladinac crveno-belih i zakucao je u mrežu iza leđa Zorana Popovića. Ponovo jako, jako loša odbrana crveno-belih...

Izvor: TV Arena sport/screenshot

18:14

12. minut: A šut?

Katai i Lučić su se prekombinovali ovde! Nažalost po Zvezdu niko od njih nije odlučio da šutne i prilika je propaka!

18:12

8. minut: Lučić u šansi!

Vladimir Lučić je prošao sa leve strane, šutirao, ali je golman Železničara Živković uspeo da skrene loptu u korner. Posle ubacivanja Điga je šutirao glavom.

A onda smo videli i prvu izmenu jer je Balaža zamenio Gajić.

18:05

POČINJE MEČ!

Krenuo je meč u Pančevu, za sada na startu bez mnogo opasnosti sa bilo koje strane.

17:30

Kako izgleda Železničar?

ŽELEZNIČAR (4-2-3-1): Živković - Lakićević, Balaž, Stanković, Konatar - Grgić, Pantelić - Romanić, Đorđević, Hajdin - Pavlov.

17:15

SASTAV ZVEZDE!

Ponovo je tu Kanga, a i Kings Kangva se vratio u tim!

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1) Popović - Nedeljković, Dragović, Điga, Rodić - Kanga, Kangva - Katai, Lučić, Olajinka - Endijae

17:12

Nastavlja se Superliga!

Crvena zvezda posle još jednog poraza u Ligi šampiona nastavlja sa igrama u Superligi Srbije! Sada crveno-beli gostuju u Pančevu i tu nema prava na grešku!