Luksemburg BiH prenos uživo livestream

Nova bruka "zmajeva".

Luksemburg BiH prenos uživo livestream Izvor: Promo/FS BiH/Feđa Krvavac

Fudbalska reprezentacija BiH je još jednom ponižena. „Zmajevi“ su na gostovanju u Luksemburgu poraženi rezultatom 3:0.

Od prvog minuta je domaći tim nametnuo svoj tempo igre, a do odlaska na pauzu imali su vođstvo od dva gola.

Luksemburg je poveo golom u šestom minutu, a strijelac je bio Matijas Olesen. Zaspala je odbrana "zmajeva, centaršut je uputio Bonert, a Olesen glavom pogaodio mrežu Nikole Vasilja.

U 26. minutu nesmotren potez Amira Hadžiahmetovića, a glavni sudija nakon konsulatacije sa VAR-om pokazuje na bijelu tačku. Siguran sa kreča bio je Rodriges.

U 55. minutu Vasilj je ponovo morao vaditi mrežu iz svog gola. Iako se na prvu činilu da je pogodak postigao kapiten Martins, kasnije se ispostavilo da je to ipak bio autogol Mujakića.

Uspio je Gojković u trećem minutu sudijske nadoknade da smanji na 3:1, ali katastrofu „zmajeva“ upotpunio je Rodriges posljednjim momentima meča, kada je pogodio za konačnih 4:1.

Više detalja klikom na „RAZVOJ DOGAĐAJA“.

22:43

KRAJ

22:42

90+5'- Rodriges! 4:1

Jedan od najbolnijih poraza reprezentacije BiH.

22:41

90+3'- Renato Gojković pogađa

Korner izveo Hajradinović, a Gojković najviši u skoku - 3:1

22:39

90+1'- Navijač sa zastavom Palestine prekinuo meč

22:38

90+1'- Još četiri minuta nadoknade

22:30

82'- Demirović ne koristi zicer

Izašao je Demirović sam na golmana domaćeg tima, pokušao potkopati loptu i prebaciti ga, ali nije bio dovoljno precizan.

22:25

78'- Najbolja šansa za "zmajeve"

Pokušao je Hamulić glavom, ali lopta ide pored gola.

22:24

FOTO

22:18

71'- Žuti i Dediću

Poprilično su nervozni naši fudbaleri

22:16

69'- Žuti Hajradinoviću

Grub start Hajradinovića bez ikakve potrebe.

22:08

61'- Žuti za Mahmutovića

Preoštar start nad Hamulićem

22:03

55'- 3:0 vodi Luksemburg!

Pogodio je kapiten Martins. Bune se fudbaleri BiH jer sudija nije prekinuo meč zbog činjenice da je Kovačević ležao na terenu, a radilo se o povredi glave.

22:01

54'- Korner za domaći tim

Izblokiran pokušaj Mahmutovića, novi korner

21:56

48'- Ponovo opasno pred golom "zmajeva"

Vasilj nas je spasio, čisti zicer propuštaju domaći. U prilici se našao Olesen.

21:53

- Počelo je drugo poluvrijeme -

Milošević napravio dvije izmjene na poluvremenu. Izašli su Stevanović i Hadžiahmetović, a umjesto njih Demirović i Hajradinović.

21:36

- KRAJ PRVOG POLUVREMENA -

Jedno veliko "NIŠTA" reprezentacije BiH u prvih 45 minuta. Luksemburg zasluženo vodi 2:0.

21:33

45+4'- Žuti za Gojkovića

21:30

45+1'- Igraće se još šest minuta

21:26

42'- Luksemburg opasno prijeti!

Šutirao je Bareiro sa nekih 20ak metara, ali lopta ide nekoliko centimetara pored gola. Niko od naših fudbalera nije ni pokušao da izađe u blok...

21:19

35'- Korner sada za Luksemburg

21:17

33'- Korner za BiH

Ništa ni od ovoga.

21:15

30'- SIGURAN RODRIGES - 2:0

Fudbaler Sivaspora siguran sa "bijele tačke"

21:14

29'- Rodriges će izvesti penal

21:13

28'- Baklje na terenu - prekid

Navijači BiH zasuli su teren bakljama, utakmica je prekinuta. U međuvremenu je "požutio" Cimirot zbog prigovora.

21:11

27'- PENAL ZA LUKSEMBURG!

21:11

26'- VAR! Gleda se da li je faul bio unutar 16 metara!

21:10

26'- Žuti Hadžiahmetoviću

Slobodan udarac iz opasne zone

21:09

25'- Korner za Luksemburg

Nema opasnosti po naš gol

21:08

24'- Žuti kapitenu domaćeg tima

Martins je faulirao Hamulića, a sudija mu je pokazao žuti karton

21:06

22'- Pokušava Hamulić, izblokiran udarac

20:59

14'- Prijete "zmajevi"

Pokušao je Hamulić glavom, golman otišao u prazno, ali izbacuje to odbrana domaćeg tima.

20:50

6'- VODI LUKSEMBURG!

Strijelac je Matijas Olesen. Zaspala je odbrana "zmajeva, centaršut je uputio Bonert, a Olesen glavom pogađa mrežu Nikole Vasilja.

20:49

5'- Bez većih uzbuđenja

20:44

1'- Utakmica je počela

20:26

Reprezentacija BiH na zagrijavanju

19:41

Dolazak "zmajeva" na stadion

19:39

Novi kapiten!

Bio je Milošević primoran napraviti brojne promjene u sastavu budući da na okupljanju reprezentacije nema Edina Džeke, Miralema Pjanića, Ibrahima Šehića i Seada Kolašinca. Pored promjena u sastavu, "zmajevi" su dobili i novog kapitena - Radu Krunića.

19:38

Dva debitanta počinju!

Selektor Savo Milošević od prvog minuta će na teren poslati dva debitanta - Nihada Mujakića i Harisa Tabakovića.

19:37

Selektor Milošević odabrao početnih 11

Za BiH će od prvog minuta igrati: Vasilj - Dedić, Gojković, Kovačević, Mujakić - Cimirot, Hadžiahmetović - Hamulić, Krunić, Stevanović - Tabaković.

Luksemburg: Moris, Bonert, Mahmutović, Martins M., Šano, Karlson, Bareiro, Martins C., Olesen, Rodriges, Sinani