Sve prštalo u derbiju, umalo tuča! Napadač Liverpula krenuo ka Pepu Gvardioli, Jirgen Klop ih razdvajao! (FOTO, VIDEO)

Poslije derbija između Mančester sitija i Liverpula umalo je došlo do obračuna između Pepa Gvardiole i Darvina Nunjeza.

Mancester siti-Liverpul sukob Pep Gvardiola i Darvin Nunjez Izvor: Arena Sport/Screenshot

Mančester siti i Liverpul završili su premijerligaški derbi remijem - 1:1 (1:0). Poslije okršaja na "Etihadu" malo je nedostajalo da dođe i do fizičkog obračuna između Darvina Nunjeza i Pepa Gvardiole. Tu je bio Jirgen Klop koji je prišao svom napadaču, zagrlio ga i odvojio ga od šefa struke domaćeg tima.

Verbalni obračun se nastavio, nešto je Urugvajac zamijerao Gvardioli, ali je Klop uspio da ga odvoji i da ga pošalje ka saigračima. Poslije toga su dvojica iskusnih stručnjaka stala, porazgovarala nešto duže, pa su razjasnili sve što se dešavalo.

Kada je meč u pitanju Siti je poveo u 27. minutu golom Erlinga Holanda. Izjednačio je Trent Aleksander-Arnold sjajnim udarcem u 80. minutu. Pored toga domaćin je postigao još dva gola, ali su oba poništena poslije reakcije VAR-a zbog faulova na golmanu Alisonu. Siti je prvi sa 29 poena, Liverpul je iza sa 28, a Arsenal može da ih prestigne u slučaju trijumfa.