Jović opet spasilac Milana - dao gol za 60 sekundi! (VIDEO)

Luka Jović nastavlja da rešeta u dresu Milana.

Luka Jović Izvor: Twitter/SerieA/Screenshot

Luka Jović ponovo je postigao gol za Milan i spasao svoj tim. I večeras na gostovanju Frozinoneu, kada je Milan bio u problemu, Jović je postigao gol za preokret od 3:2, što mu je peti pogodak ove sezone. Najbolje se snašao na petercu nakon što je bio u vazdušnom duelu.

Pogledajte kako je Srbin postigao novi gol u dresu Milana, poslije samo 60 sekundi na terenu - što je još jedan dokaz da Pioli ne smije da ga drži na klupi:

Jović je prethodno svoju seriju golova i otpočeo početkom decembra protiv Frozinonea, da bi potom pogađao mrežu i Atalante, Salernitane i Udinezea, odnosno dva gola je dao i Kaljariju u Kupu. Uprkos svemu tome, dva mjeseca nije počeo meč u Seriji A, pa nas ne čudi smrknuto lice Zlatana Ibrahimovića koji navodno želi Antonija Kontea kao novog trenera iduće sezone.

Matijas Soule postao je prvi strijelac u istoriji Frozinonea koji je dao dvocifren broj golova u jednoj sezoni Serije A. Večerašnji gol bio mu je deseti ovosezonski.

Milan je inače poveo u 17. minutu preko Žirua, potom je Soule iz penala izjednačio u 24, da bi potpuni preokret doneo Maciteli u 65. Vratili su se "rosoneri" u život preko Gabije koji je prvi put u karijeri dao gol u Seriji A u 72. minutu, da bi ulazak Jovića u 80. minutu sve promijenio.

Trebalo je srpskom napadaču samo 60 sekundi da dokaže da nije zaboravio da igra fudbal, iako su mnogi požurili da ga "arhiviraju".