Luka Modrić ne vjeruje u prolaz Hrvatske: Nama se nikad nije ništa poklopilo (VIDEO)

Luka Modrić se oprostio od Eura, iako postoji šansa da nastavi da igra!

luka modric ne vjeruje u prolaz hrvatske kao trećeplasirani Izvor: Youtube/HNL Nogomet

Nevjerovatne mečeve gledamo u trećem kolu grupne faze Eura, pa je tako Mađarska dala gol u 100. minutu, a Italija u 98. Ta dva gola su praktično izbacila Hrvatsku sa Evropskog prvenstva, ali i dalje ima nade za "vatrene". U igri ih drži doduše samo teorija i mnogo toga treba da se poklopi. Hrvatska je treća u svojoj grupi, ali pošto su pregaženi sa 3:0 od strane Španije imaju jako lošu gol razliku.

Ipak, Hrvati imaju šanse za prolaz dalje. U poretku trećeplasiranih timova znamo da su Austrija, Slovačka i Mađarska već iznad njih sa tri boda, ali ostaju Slovenija i Hrvatska sa po dva i Češka sa bodom. Ukoliko Česi izgube svoj meč od Turske, a Gruzija bude poražena od Portugala, Hrvati će ostati iznad njih. A onda ostaje srpska grupa.

Slovenija ima gol razliku 2:2, a Srbija 1:2. Ukoliko "orlovi" remiziraju sa Dancima, a Slovenci izgube sa više od gola razlike od Engleske, Srbija ide dalje. Ipak ako Srbija bude poražena, a Slovence Englezi pobijede sa četiri gola razlike Hrvatska ide dalje. U poraz Srbije i toliko ubjedljiv poraz Slovenije Luka jednostavno ne vjeruje.

"Ma teoretski postoji šansa, ali teško, nama se nikad ništa nije poklopilo. Trebalo je juče sa tim bodom, ali vidjeli ste šta se dogodilo. Opet 99. gol, prošlu u 95. danas u 98. minutu tako da nekad nije suđeno", rekao je neutješni Luka poslije meča. Pogledajte njegovu reakciju: