Borac slavio na pripremama u Sloveniji: Vuković i Karolina presudili osvajaču Kupa Rumunije (FOTO)

Borac je zabilježio drugu pobjedu na pripremama u Sloveniji!

FK Borac Korvinul Hunedoara pripremni meč Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

Banjalučani se u Sloveniji pripremaju za start kvalifikacija Lige šampiona u kojem će odmjeriti snage sa albanskim prvakom Egnatijom.

Tim Mladena Žižovića je do danas odigrao dvije utakmice i zabilježio remi sa slovenačkim Celjem (2:2) iako je dva puta vodio, te pobjedu nad rumunskim timom UTA Aradom (2:1).

Danas (četvrtak) je na rasporedu treći duel u Sloveniji a protivnik osvajač rumunskog Kupa, ekipa Korvinul Hunedoara, koju je savladao rezultatom 2:0 (1:0)

Crveno-plavi su do prednosti stigli već u 11. minutu a pogodak je postigao David Vuković i s tim rezultatom se otišlo na odmor u poluvremenu.

U nastavku su banjalučki fudbaleri potvrdili pobjedu u 70. minutu kada je rumunsku mrežu pogodio novopridošli Jurih Karolina.

Poslije ovog trijumfa, crveno-plavi se već sutra (petak) vraćaju kući, gdje će obaviti završne pripreme za početak kvalifikacija u Ligi šampiona.

FK BORAC: Milićević, Majers, Karolina, Hrelja, Erera, Kvržić, Grahovac, Pihler, Vuković, Lukić, Vranješ. Trener: Mladen Žižović

KORVINUL HUNEODARA: lefter, Jakob, Lica, Manolaš, Velizar, Hrezdac, Rodžer, Neaksa, Ubink, Pirvulesku, Bus. Trener Maksim Florin.