Šok na Marakani! Mladost iz Lučana nakon prvog poluvremena ima dva gola prednosti (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Nakon prvih 45 minuta gosti imaju dva gola prednosti na Marakani.

Zvezda gubi od Mladosti sa 0:2 nakon prvog poluvremena Izvor: TV Arena sport/screenshot

Crvena zvezda dočekala Mladost iz Lučana u drugom kolu srpske Superlige, a nakon prvih 45 minuta šampion Srbije ima dva gola zaostatka na Marakani.

Domaći tim je bolje ušao u utakmicu, u nekoliko navrata zaprijetio, ali su gosti u 19. minutu stigli do prednosti. Mladost je povela preko Endiaja, a iako je linijski sudija signalizirao ofsajd, nakon VAR provjere pogodak je priznat.

Mladost Lučani prvi pogodak protiv Zvezde
Izvor: YouTube/Arena sport

Novi šok na Marakani vidjeli smo tačno 19. minuta kasnije kada je u 38. minutu posle gužve u kaznenom prostoru nakon izvedenog slobodnog udarca najbolje se snašao Ćirković i pogodio za veliku prednost svoga tima.

Ćirković pogodak za 0:2 Zvezda - Mladost

Podsjećamo, na startu takmičenja crveno-bijeli su slavili protiv Jedinstva iz UBa, dok su gosti izgubili od OFK Beograda.