Strašan preokret Milana, Miha niže uspjehe

Milan poveo, pa gubio 1:3 i na kraju stigao do pobjede na "San Siru" protiv Sasuola. Torino Siniše Mihajlovića igra sve bolje - pala i Fiorentina.

Luda utakmica na "San Siru" - sedam golova, veliki preokret i na kraju slavlje Milana protiv Sasuola 4:3.

Milan je imao otvaranje iz snova. Đakomo Bonaventura u devetom minutu donio je prednost "rosonerima", da bi zatim Sasuolo još jednom potvrdio da se radi o nezgodnoj ekipi. Samo minut kasnije izjednačio je Mateo Politano.

U nastavku još pet pogodaka! Za samo tri minuta gosti su preko Frančeska Aćerbija i Lorenca Pelegrinija došli do 1:3 i činilo se tada da će tim Vinćenca Montele doživjeti novi šamar.

Karlos Baka dvadesetak minuta prije kraja golom sa "bijele tačke" vratio je nadu Milanezima, a već u 77. minutu na semaforu je stajalo 3:4! Manuel Lokateli i Gabrijele Paleta pogodili su za preokret i veliku radost domaćih navijača.

...

Siniša Mihajlović sa svojim Torinom ugostio je Fiorentinu, ekipu koju je ranije vodio sa klupe.

Nakon sigurnog trijumfa protiv Rome u prošlom kolu, "bikovi" su odigrali još jedan dobar meč pred svojom publikom i slavili 2:1.

Odlični Jago Falke donio je prednost domaćim u 15. minutu i sa ovim rezultatom otišlo se na odmor. Na isteku sata igre Marko Benasi, na asistenciju Falkea, postigao je gol za 2:1, a sve što su gosti uspjeli da urade do kraja je počasni gol Kume Babakara u 84. minutu.

U prvih pet ovosezonskih mečeva, Torino je zabilježio samo jedan trijumf, ali se sa šest bodova u preteklih sedam dana progurao u gornji dio tabele.