BUNDES:Debitant "pogurao" Ajntraht ka vrhu

Fudbaleri Antrahta iz Frankfurta savladali su Verder u gostima 2:1 u posljednjem meču 11. kola Bundeslige.

Ovom pobjedom, ukupno šestom ove sezone, tim za koji nastupa Mijat Gaćinović, probio se u vrh tabele.

Sada dijele poziciju od drugog do šestog mjesta sa Borusijom Dortmund, Kelnom, Hofenhajmom i Hertom . Sve ekipe imaju po 21 bod.

Ajntraht je do pobjede došao u posljednjim trenucima meča, kada je gol postigao Barkok. Riječ je o igraču, koji ima samo 19 godina, a meč protiv Verdera bio mu je debitantski u Bundesligi.

Prethodno je izjednačenje Ajntrahtu obezbijedio Majer u 52. minute. Vodeći gol za Verder postigao je Griliš.

U pobjedničkom timu Gaćinović je igrao do 75. minuta, a na drugoj strani Veljković je bio u sastavu svih 90 minuta.