Mitar rešeta, ali Fulam i dalje ne pobjeđuje

Srbin je prvi na listi strijelaca Čempionšipa, ali njegov tim i dalje nema pobjedu

Aleksandar-Mitrovic-ponovo-strijelac-ali-Fulam-i-dalje-bez-pobjede Izvor: Guliver/Getty images/Nathan Stirk, Nathan Stirk/Getty Images Europe

Aleksandar Mitrović vjeruje u svoju vrijednost, a trenutno je najbolji strijelac Čempionšipa! Nije vijest od večeras, ali je večeras potvrđena, i to pred kakvom konkurencijom.

Derbi i Fulam odigrali su 1:1. Domaćin je poveo golom legendarnog Vejna Runija iz penala, a odgovorio je Aleksandar Mitrović, kome je ovo 22. gol u 34 kola.

Iako je to dobro za Mitra, nije toliko za Fulam, koji je u posljednje tri utakmice osvojio samo dva boda i nalazi se na trećem mjestu, sa dva boda manje od Lidsa, koji ima i meč manje.

Derbi je takođe osvojio dva boda u posljednja tri meča, ali je na 12. mjestu tabele.

Derbi je večeras poveo u 55. minutu iz penala koji je izveo Runi, da bi u 71. minutu Mitrović volejom uhvatio pas Kamare sa gornje desne ivice šesnaesterca i zabio loptu u mrežu za 1:1.

Iza Mitrovića na listi strijelaca nalazi se Oli Votkins iz Brentforda sa 20 golova, dok je treći Džerod Boven sa 17.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.