Drama u Zagrebu - Megi 16 razlike nije bilo dovoljno: Vlada Jovanović pobijedio Vladu Jovanovića!

Uzbudljiv meč u "Draženovom domu". Beograđani nisu iskoristili šut za pobjedu.

aba liga cibona mega 89 84 vlada jovanović pobijedio vladu jovanovića Izvor: MN PRESS

Uzbudljiv meč u "Draženovom domu" u Zagrebu i pobjeda Cibone protiv Mege 89:84 (19:22, 14:25, 26:14, 19:17, 11:6).

Srpski tim imao je u prvom dijelu meča 16 poena prednosti, ali su domaći u nastavku poništili taj zaostatak, izjednačili i u produžetku riješili meč u svoju korist.

"Motor" Beograđana Skuči Smit imao je u posljednjim trenucima četvrte četvrtine šut za pobjedu sa osam metara, ali nije iskoristio taj pokušaj.

U dodatnih pet minuta je Cibona iskoristila greške Mege, gdje je iz drugih napada dolazila do poena i na kraju slavila sa 89:84.

U delu dvojice srpskih trenera koji se isto zovu i prezivaju - Vladimir Jovanović - pobjeda je pripala domaćem šefu struke, čiji je tim počeo sezonu ABA lige sa dvije pobede u uvodna dva kola.