"Vukljamo se po terenu, 'ajde bre više!" Jovanović pobjesnio na igrače Zvezde - pogledajte ovaj tajm-aut! (VIDEO)

Crvena zvezda je loše ušla u meč šestog kola ABA lige sa Zadrom, a to je naljutilo trenera crveno-bijelih Vladimira Jovanovića.

Jovanović vikao na košarkaše Zvezde na tajm-autu Izvor: Arenasport

Crvena zvezda je u meč sa Zadrom ušla kao veliki favorit, ali su se igrači šampiona ABA lige očigledno previše opustili. Prije svega zbog odlične igre u odbrani poveo je na početku hrvatski tim, a Vladimir Jovanović je bio jako ljut!

On je odmah na startu meča, već u prvoj četvrtini pozvao minut odmora i dobro je "izribao" svoje igrače. Bio je nezadovoljan prije svega zalaganjem njegovih igrača u odbrani i nije ih štedio!

"Hej, 'ajde bre igraj sa energiom više bre! Slušaj, odbrana sve preuzimaj, faul do bonusa je l' jasno? Alo bre više, ajde energija,izgubili smo loptu? Trči nazad, zaustavljaj loptu, broj igrače, uđi u odbranu, hej! Vukljamo se po terenu", vikao je Vladimir Jovanović. Pogledajte ovaj tajmaut:

Pogledajte

00:35
Vladimir Jovanovic tajm-aut protiv Zadra
Izvor: ArenaSport

Tajmaut je pozvan na 2:24 do kraja prve četvrtine, ali je poslije toga Antonio Jordano sjajno odigrao i svojim trojkama je donio velikih 33:19 za goste pa je Jovanović opet morao da zove minut odmora. Ipak do poluvremena se odbrana Zvezde nije popravila i na odmor su Zadrani otišli sa 11 poena prednosti - 52:41.