Novi skandal usred meča! Zverev poludio, da li je moguće da teniser ovo radi u WC-u?! (VIDEO)

Pauza je trajala predugo, Nijemac se bunio kod sudije, a Grku su navijači zviždali po povratku na teren.

aleksandar zverev optužbe na računm stefanosa cicipasa zbog wc-a Izvor: Twitter/@TennisTV/Printscreen

Vruće je bilo u subotu u Sinsinatiju u polufinalima masters turnira. U prvom meču Danil Medvedev je poludio na organizatore kada se sudario sa kamerom na terenu, a potom je prijetio i da će tužiti turnir.

Sada je na meču Aleksandera Zvereva i Stefanosa Cicipasa viđen novi skandal, u kojem je Nijemac optužio Grka da vara prilikom odlaska u toalet!

Naime, Zverev je u polufinalu savladao Cicipasa poslije taj-brejka u trećem odlučujućem setu, a da je bilo uzavrelo pokazao je i detalj s kraja prvog seta.

Nijemac je osvojio taj set 6:4, da bi Cicipas odlučio da ode u toalet i napravi pauzu. Ona je trajala duže od čak osam minuta, a Zvereva je najviše razbjesnilo to što je Grk sa cijelom torbom napustio teren.

"On sve svoje stvari uzima i zove oca sa mobilnog iz toaleta. To se već dogodilo u Parizu i dešavaće se na svim turnirima na kojima igra", bio je bijesan Zverev u razgovoru sa sudijom.

Ovaj ga je uvjeravao da je neko sigurno pored Cicipasa, ali Zverev u to nije želio da vjeruje.

"On je u toaletu, neće niko s njim ući u toalet", rekao je Zverev, navodeći na moguće kršenje pravila, pošto igračima nije dozvoljeno da komuniciraju sa svojim "boksom", da bi po povratku na teren, navijači izviždali Grka.

Cicipas je osvojio drugi set rezultatom 6:3, ali nije dovoljno razbjesneo Nijemca, pošto je Zverev u taj-brejku odlučujućeg seta slavio 7:4.