120 kg čiste klase - o ovoj odbrani Srbina se priča: Bacio se kao lav za SVOJU ZEMLJU, zato je Banda najbolji! (VIDEO)

Dejan Banda Milosavljev je ponovo pokazao svu svoju klasu!

Sjajne odbrane Dejana Milosavljeva protiv Norveške Izvor: Arenasport TV /Printscreen

Dejan Milosavljev je opet pokazao kakva je klasa! Fantastični golman reprezentacije Srbije je u meču sa Norveškom imao deset odbrana u prvom poluvremenu, a onda je u drugom nastavio istim tempom i pokazao je zašto je najbolji golman Evrope!

Kada je Norveška pri rezultatu 19:18 mogla da se odlijepi u 42. minutu meča Milosavljev je stao ispred rivala, uspio da zakači njegov šut, ali ne i da ga zaustavi. Ali nije to bio kraj, jer se Milosavljev cijelim tijelom bacio na podlogu da bi uhvatio tu loptu i kako bi spasio gol srpskog tima!

Uspio je, loptu je skrenuo dovoljno da ona udari u stativu i da završi van mreže. Ova odbrana je bila dovoljna za impuls za preokret! Pogledajte tu odbranu:

Pogledajte

00:20
srbija norveška
Izvor: Arenasport 1/printscreen

Nakon ove odbrane Srbija je izdjednačila na 19:19, a zatim da u kontri preko Dragana Pešmalbeka u kontri povela sa 20:19 i srpski tim se potpuno vratio u meč nakon sjajne igre svog golmana.