Voša sigurna na "Karađorđu"

Vojvodina pobedila Novi Pazar u 16. kolu Superlige. Ponovo izjednačena sa Partizanom na drugom mestu.

Voša sigurna na "Karađorđu" Izvor: MN PRESS

Blistale su "lale" u subotu uveče.

Vojvodina je na stadionu "Karađorđe" pobedila Novi Pazar 3:0 (1:0) i nije dopustila da se Partizan osamostali na drugom mestu, kao ni da vodeća Crvena zvezda napravi još veću razliku.

Novosađani su odigrali odličnu utakmicu i zabeležili trijumf koji nijednog trenutka nije dolazio u pitanje. Novom Pazaru da ostavi bolji utisak nije pomogla ni promena trenera

Aleksandar Paločević je već u osmom minutu načeo goste, kojima će, sada je izvesno, cilj biti opstanak u Superligi.

Dugo je rezultat 1:0 bio aktuelan u Novom Sadu, a onda su belo-crveni za samo četiri minuta rešili pitanje pobednika. Filip Malbašić je duplirao prednost u 76, da bi Dejan Meleg u 80. minutu "overio" pobedu.

Meč u Novom Sadu prekinut je na nekoliko minuta sredinom prvog dela i to zbog upada navijača Partizana.