• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ovako fudbaler muva pevačicu?! (VIDEO)

Izvor mondo.rs

"Kakvo je vreme tamo?"

Ovo prilično nemaštovito, da ne kažemo glupo pitanje postavio je fudbaler Barselone Đerar Pike kada je muvao Šakiru!

I pala je!

Fudbaler Đerar Pike i pevačica Šakira imaju dva sina. Upoznali su se za vreme Svetskog prvenstva u fudbalu u Južnoafričkoj republici 2010. godine, za koje je Šakira otpevala čuvenu pesmu "Waka, Waka" pesmu i u čijem spotu se pojavio i ON.

Pike je ispričao španskim medijima da mu je pevačica zapala za oko tokom snimanja spota i da je uspeo da nabavi njen broj telefona.

"Ona je stigla u Južnoafričku republiku pre nas jer je pevala na ceremoniji otvaranja prvenstva i tada sam rešio da joj pošaljem poruku s pitanjem kakvo je vreme tamo jer mi stižemo za par dana", rekao je Pike.

"Znam da je to poprilično glupo pitanje na koje se dobija odgovor 'hladno je, ponesi jaknu' ali ona je poslala ogromnu poruku i precizno opisala temperaturne promene tokom celog dana. Shvatio sam da tu ima nečega", rekao je on.

I eto... od "kakvo je vreme" do Milana i Saše, pa vi vidite!

šakira
Izvor: YouTube

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA