Karačić srećan zbog pobjede, Slišković "pobjegao" od novinara nakon novog neuspjeha Željezničara

Trener Sarajlija po završetku meča na "Grbavici" nije ispoštovao novinare TV Arena Sporta.

blaž slišković nije želio da daje izjave željezničar - široki brijeg 1:3 Izvor: Damir Hajdarbašić, fkzeljeznicar.ba

Protutnjao je Široki Brijeg preko "Grbavice", slavio 3:1 i Željezničaru nanio šesti poraz u posljednjih 10 prvenstvenih utakmica.

Nije nakon prvog poluvremena izgledalo da će biti viđena četiri gola na meču 29. kola m:tel Premijer lige BiH, ali kiša koja je padala u Sarajevu kao da je "pogurala" igrače oba tima.

Željezničar je poveo, ali je uslijedio veliki preokret i tri lopte završile su u mreži debitanta na golu Sarajlija Josipa Bendera, koji je branio sve što se moglo braniti i da nije bio raspoložen trijumf hercegovačkog tima mogao je biti i ubjedljiviji.

"Čestitam momcima na pobjedi. U prvom poluvremenu bilo je tvrdo s obje strane i to nije onakav Široki kakav bih ja volio da bude. Iskreno, nisam se nadao da će u drugom poluvremenu biti postignuta četiri gola. Ipak, neki 'okidač' bilo je njihovo vođstvo, vratili smo se nakon greške i na kraju pobijedili. Ovo su jako bitna tri boda za nas", poručio je trener Širokobriježana Toni Karačić.

Za razliku od gostujućeg stratega, Blaž Slišković nije se po završetku meča pojavio na mjestu predviđenom za izjave, pa su pokisli novinari TV Arena Sport ostali uskraćeni za njegov komentar.

Trener "plavih" odmah po završetku susreta uputio se ka svlačionici, gdje je očigledno imao mnogo toga da kaže svojim izabranicima.