Opa! Ronaldo je trebalo da ode ranije, bilo bi nam bolje: Kapiten Juventusa bez dlake na jeziku - Platili smo cijenu!

Autor Nemanja Majstorović

Đorđo Kjelini nije imao problem da kaže šta misli o odlasku Kristijana Ronalda iz Juventusa u Mančester junajted.

Kristijano Ronaldo bolje da je ranije napustio Juventus Izvor: Profimedia

Kristijano Ronaldo je i prethodne noći u Ligi šampiona bio junak Mančester junajteda, pa se o njemu ponovo priča u hvalospjevima.

Portugalac je bio strijelac pobjedonosnog pogotka u velikom preokretu Junajteda protiv Atalante, ali u Juventusu izgleda žale što Kristijano iz njihovog kluba nije otišao ranije.

Ronaldo je prvo bio junak pobjede Mančester junajteda protiv Viljareala golom u 95. minutu, da bi u srijedu uveče to učinio golom za 3:2, u meču u kojem su "crveni đavoli" imali zaostatak 0:2 na poluvremenu.

No, fudbaler Juventusa Đorđo Kjelini vjeruje da bi po njegovu ekipu bilo bolje da je Ronaldo napustio Torino ranije nego što jeste.

"Ronaldo je otišao 28. avgusta. Bilo bi bolje za nas da je otišao ranije", počeo je Kjelini za "DAZN".

"Platili smo nešto zbog toga, bio je mali šok u timu, i platili smo cijenu svega izgubljenim bodovima. Da je otišao ranije, imali bismo više vremena da se bolje pripremimo", poručio je iskusni Đorđo Kjelini.

Poslije Ronaldovog odlaska, Juventus se nekoliko sedmica mučio i redao loše rezultate, ali su "bjankoneri" posljednjih nedjelja uspjeli da zaredaju s pobjedama, ukljućujući seriju trijumfa protiv Specije, Sampdorije, Čelsija, Torina, Rome i Zenita.